INFORMACJE TYGODNIOWE – 09.10.2022

Przygotowujemy się do odpustu parafialnego “Pod Strzechą”. Uroczystość odbędzie się 23.10.2022 o godz. 12.00. Prosimy tradycyjnie o włączenie się mieszkańców poszczególnych miejscowości i przygotowanie stołów odpustowych.

W tygodniu przed odpustem będzie można złożyć swój dar na “Miłosierdzie 2022”. Będą zbierane płody ziemi, a także wpłaty finansowe na utrzymanie i wsparcie instytucji kościelnych.

Prosimy o wpisywanie się na akcję “Krew za krew” – listy osób chętnych, aby oddać krew są wystawione w kościołach.

Ostatnie czuwanie fatimskie w tym roku – 13.10.2022 godz. 21.00 (czwartek). Czuwanie z przygotowującymi się do bierzmowania – młodzież prosimy o przyniesienie świec chrzcielnych.

Za tydzień 16 października 44 ROCZNICA WYBORU KARD. KAROLA WOJTYŁY NA STOLICĘ PIOTROWĄ.  W tym dniu papieskim składamy datki na stypendia dla zdolnej młodzieży. Będzie można nabyć także KREMÓWKI.

Organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę 15 października (sobota) Koszt wyjazdu 120 PLN.