INFORMACJE TYGODNIOWE -27.03.2022

Spotkanie duszpasterstwa Talent we wtorek o godz. 18.00 w Jaczowie.

Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w środę o godz. 19.00 w Ruszowicach. Zapraszamy Woluntariuszy, Sołtysów, Strażaków,  Liderów organizacji społecznych, ludzi dobrej woli w celu ustalenia współpracy w działaniach  na rzecz pogrążonej w wojnie Ukrainy. Zbiórka do puszek na Ukrainę w najbliższą środę i niedzielę.

ŚRODA POPIELCOWA                                  Potoczek  godz.  16.00

Jerzmanowa  godz.  17.00

Jaczów  godz.  18.00

Ruszowice  godz.   19.00

Rozpoczynamy nowy miesiąc zapraszam na nabożeństwa i spowiedź świętą.

Rozważania Drogi Krzyżowej ;                   Potoczek  godz.   16.30

Jerzmanowa  godz.   17.00

Jaczów  godz.   17.30

Ruszowice   godz.   19.00

Pączek dla Afryki – nabywając pączki przygotowane w naszej parafii wspieramy dzieci w Republice Środkowej Afryki.

W najbliższą niedzielę, 6 marca, zapraszamy kandydatów do bierzmowania do sakramentu spowiedzi o godz. 16:30, później Msza święta o 17:00. Po Mszy zostaną utworzone grupy formacyjne.