INFORMACJE TYGODNIOWE – 28 listopada

1. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za przygotowane wieńce adwentowe, za posprzątanie naszych świątyń.
  2. Rozpoczynamy poranne Msze święte roratnie – zapraszam od poniedziałku do soboty o godzinie 7:15  –  dzieci z lampionami we wtorki i środy w Jerzmanowej, w czwartki i piątki w Jaczowie.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed wieczorną Mszą świętą w Jerzmanowej w czwartek, w Jaczowie w piątek.
  4. Dzisiaj sprzedaż wieńców adwentowych – ofiara w całości przeznaczona na wsparcie leczenia Julii i Karoliny Rabenda. Dziękuję serdecznie za przygotowanie wszystkim paniom.
  5. Rekolekcje weekendowe KURS NOWE ŻYCIE prowadzony przez księdza Tomasza Matyjaszczyka odbędzie się w Ruszowicach, w dniach 17, 18 i 19 grudnia. Zapisy przez stronę parafialną.
  6. Zapraszam na rozgrywki piłkarskie, zapraszam do kibicowania zawodnikom, zapraszam na rozgrzewającą herbatkę i na adwentowy bigos, a wszystko po to, aby hojnie wesprzeć rodziców Karoliny i Julii.
  7. Proszę rodziców komunijnych o krótkie spotkanie z katechetkami po Mszy św. o 12:00 i o 13:30.