INFORMACJE TYGODNIOWE – 21 listopada

1. 28 listopada, niedziela – CHARYTATYWNY TURNIEJ ADWENTOWY dla Karoliny i Juli Rabendy

Zapraszam na plenerowe spotkanie. W programie: rozgrywki piłki nożnej w 4 kategoriach wiekowych:

• dzieci
  • młodzież
  • oldboys
  • seniorzy

Miejsce wydarzenia: stadion w Jerzmanowej.

Czas: 28 listopada, niedziela, GODZINA 13:00 DO 15:00

2. W ciągu najbliższego tygodnia zostaną przygotowane wieńce adwentowe, w 100% ekologiczne.  Będą one rozprowadzane w niedzielę, 28 listopada po wszystkich Mszach świętych w naszej parafii. Datki są przeznaczone na leczenie Julii i Karoliny Rabendy.

3. W niedzielę, 28 listopada spotkanie rodziców dzieci komunijnych po Mszach świętych o 12:00 (Jaczów) i o 13:30 (Jerzmanowa). Obecność bardzo ważna.

4. Serdecznie proszę rodziców dzieci komunijnych o przygotowanie świątyni na okres Adwentu.

Rodzice przygotowują także wieniec adwentowy. Prace możemy rozpocząć w sobotę o godzinie 10:30. (Kontakt z katechetkami).

5. Jeśli ktoś jeszcze pragnie przekazać albę z poprzednich lat komunii, to proszę o kontakt z katechetkami.