OBLĘŻENIE JASNEJ GÓRY

W imieniu organizatorów – Stowarzyszenia „Mężczyźni św. Józefa” – przekazujujemy zaproszenie na V. Oblężenie Jasnej Góry, które odbędzie się 18 września pod hasłem „Twórcza odwaga”. Proszę o przekazanie tej informacji w parafii. Inicjatywę wspiera bp Tadeusz Lityński.

Do udziału w „Oblężeniu” zaproszeni są mężczyźni. Spotkanie będzie też dostępne online dla osób indywidualnych oraz parafii. Jak podkreślają organizatorzy, spotkanie jest świetną okazją do zaproszenia mężczyzn i zainicjowania męskiej grupy parafialnej.

W tygodniu poprzedzającym “Oblężenie” odbywać się będą warsztaty online. Ich kanwą będzie list pasterski Ojca Świętego „Patris Corde” na Rok św. Józefa, z którego pochodzi główny temat spotkania.

Plan warsztatów:

• Niedziela 12 września: Inspiracja św. Józefa – Ojciec w cieniu – Franciszek Kucharczak
  • Poniedziałek 13 września: Ojciec Umiłowany – Męskie synostwo – ks. Krzysztof Kralka
  • Wtorek 14 września: Ojciec Czuły – Męska wrażliwość – Wrażliwy Bohater – Michał Grzanka
  • Środa 15 września: Ojciec Przyjmujący – Bóg wie lepiej – bp Artur Ważny
  • Czwartek 16 września: Ojciec posłuszny – Mężczyzna odkrywający Wolę Bożą – Norbert i Joanna Dawidczykowie
  • Piątek 17 września: Ojciec – człowiek Pracy – Mężczyzna to nie bankomat – ks. Jerzy Morański SDS

Spotkanie sobotnie 18 września:

• 10:00 – Spotkanie liderów z Jackiem Pulikowskim
  • 16:00 – Uwielbienie