ANIELSKIE OGRODY w Jaczowie i okolicach


Drodzy przyjaciele ogrodnictwa i wszelkich upraw. Ksiądz Proboszcz ma dla Was zaproszenie na internetowe spotkania z ANIELSKIMI OGRODAMI, które wielu z nas poznało i podziwiało na żywo. Właściciele byli tak uprzejmi, że dla 10 osób z terenu naszej parafii udostępniają bezpłatny udział w ogólnopolskich webinariach, poprowadzą szkolenia i wymianę doświadczeń w zakresie różnorodnych upraw przydomowych. Stawiają na EKOLOGICZNE uprawy, własne nasiona, przydomowe siedliska.

W niedzielę,  21 marca, uzyskamy kody dostępu dla 10 uczestników, a we WTOREK, 23 marca o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwsze spotkanie organizacyjne z panem Bogdanem Kasperskim. (szczegóły Akademii internetowej –> tutaj )

Kontakt w tej sprawie z księdzem Proboszczem (do niedzieli).

ANIELSKIE OGRODY –> tutaj

albo —> tutaj