Różaniec dzieci w czasie pandemii   —     „W  PANdemii  PAN DA więcej” – mamy animatorów, czekamy na dzieci.

Do prowadzenia różańca dla dzieci zgłosiło się czworo animatorów w Potoczku, Jaczowie i Jerzmanowej.

Już tworzymy grupy dzieci w każdej miejscowości naszej parafii. Każda grupa to róża różańcowa złożona z dwadzieściorga dzieci.

Zwracam się o pomoc mamy, babcie, tatusiów i dziadków, a nawet ciocie i sąsiadów, aby rozmawiali z dziećmi i zachęcali do modlitwy dzieci. Proszę dzieci, aby namawiały swoich kolegów i koleżanki. Pragniemy w Wielkim Poście ofiarować Matce Najświętszej to czuwanie modlitewne w naszych domach.

ZAPISY pod nr telefonu 500032801.

Przygotowaliśmy różańce i obrazki do tajemnic różańcowych dla każdego dziecka.

Prosimy jeszcze Bądzów, Smardzów i pozostałe miejscowości.

Dzieci w domach odmawiają swoją jedną dziesiątkę, ale spotykają się przynajmniej jeden raz w miesiącu razem z animatorem na wspólną modlitwę i mały poczęstunek ( w kościele lub u kogoś w domu).