UMIŁOWANI – SPOTKANIE W KRAKOWIE


Dla parafian 15 wejściówek.

UMIŁOWANI, czyli wielbieniowe spotkanie będące częścią trasy, która od kilkunastu miesięcy – 6 spotkań — w dużych miastach Polski realizuje pomysł uwielbienia Boga dominikańskim głoszeniem Słowa, muzycznym kunsztem “owcowego” grania i modlitwą tysięcy zgromadzonych osób. Wybieramy miejsca spotkania, które pomieszczą jak najwięcej osób, tak, żeby każdy chętny, mógł spędzić ten wieczór, nawołując Ducha, nasłuchując, z czym przychodzi i unaoczniając Jego z nami bycie!


26 października w Krakowie będziemy – wszyscy przez Jezusa UMIŁOWANI – wołać by realizowało się w nas ŻYCIE jako dzieci Boga i PRAWDA, że ” Teraz dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie, nie ma już potępienia”!

Bądź z nami!

głoszą: O. Adam Szustak OP i o. Tomasz Nowak OP

Miejsce:
TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków
https://goo.gl/maps/WXMgxE5v9Ajitor39

OTWARCIE DRZWI ☞ 16:30

START ☞ 18:30