INFORMACJE TYGODNIOWE-15września 2019

Rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci i młodzież oraz wychowawców.

Serdecznie zapraszamy na NIEDZIELĘ ŚW. FRANCISZKA w Jaczowie (22.09.2019). Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Bp Tadeusza Lityńskiego.o godz. 11.30 Zapraszam także zwierzęta – naszych braci mniejszych na specjalne błogosławieństwo.

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym: “Moja ziemia, moja przyszłość”. Rozdanie nagród w czasie spotkania niedzielnego w Jaczowie.

Przygotowujemy Eko-piknik, jeśli ktoś będzie mógł ofiarować warzywa i owoce (marchew,pomidory,papryka czerwona,cukinia,cebula,czosnek,jabłka),a także swoje zioła, to będzie taka możliwość w środę przy kościołach będą wystawione kosze.

Przygotowania do niedzielnego wydarzenia w najbliższą sobotę o godz.10.00 i 19.00 Zapraszam do pomocy szczególnie mężczyzn.

Historyczny i duchowy Kraków -pod takim hasłem organizujemy wycieczkę szkolną dla młodzieży. Wyjazd w najbliższy wtorek o godz 4.00.

Pielgrzymka do Niepokalanowa i Torunia organizowana w dniach 19-20 października przez parafię Świętego Maksymiliana w Głogowie.