INFORMACJE TYGODNIOWE 28.07.2019

Dzisiaj błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Trwa akcja 1gr za 1 km na środki transportu dla polskich misjonarzy.

W tym tygodniu przypadają nabożeństwa pierwszego czwartku, piątku i soboty.

Godzina “W” 1 sierpnia wypada w czwartek. W ten dzień w całej Polsce o godzinie 17.00 zawyją syreny alarmowe i zostanie nadany ciągły sygnał, który będzie trwać równą minutę. MINUTA CISZA MA NA CELU ODDANIE HOŁDU POLEGŁYM POWSTAŃCOM. Zapraszamy pod pomnik w Jaczowie poczty sztandarowe i wszystkich, którzy chcą oddać cześć walecznym powstańcom. PROSZĘ O PRZYNIESIENIE ZNICZY !

W ubiegłym roku w naszym kościele odbył się koncert z cyklu “PRZEDSIONEK RAJU”. W tym roku koncert z tego cyklu odbędzie się 1 sierpnia o godz. 19.00 w Zespole Pałacowo – parkowym w Bądzowie. Wykonawcy : JASENKA BALICZUNIC, JOANNA BOŚLAK-GÓRNIOK I ZESPÓŁ GREEN CORE. W programie koncertu VIVALDI I BACH