INFORMACJE TYGODNOWE 07.07.2019

“Pochwalony bądź Panie mój,śpiewał Franciszek z Asyżu. W tej pięknej pieśni przypomniał, że nasz wspólny dom jest jak siostra, z którą dzielimy istnienie, i jak piękna matka, biorąca nas w ramiona: Pochwalony bądź, mój Panie, przez siostrę naszą , matkę ziemię, która nas żywi i chowa, wydaje różne owoce z barwnymi kwiatami i trawami” – encyklika – LAUDATO SI . Dzisiaj można nabyć ten dokument papieża Franciszka, który jest spojrzeniem na rzeczywistość naszego wspólnego domu – Ziemi.

Zapraszamy dzisiaj do wspólnego przeżycia SPOTKANIA KULTUR 2019 w Jerzmanowej gckjerzmanowa.pl ( Rozpoczęcie o godz. 15.00).

W sobotę kolejne czuwanie fatimskie w Jaczowie. Rozpoczęcie o godz. 19.00.

ZWOLNIŁY SIĘ 3 MIEJSCA DO MEDŻUGORIE – KONTAKT – AGATA PONIEDZIELSKA 608033641.