INFORMACJE TYGODNIOWE 15 lipca 2018

Dzisiaj w naszej parafii drugi dzień ewangelizacji prowadzonej przez uczestników kursu Paweł z Gubina. Dziękuję wszystkim, którzy przyjęli w swoich domach niosących Dobrą Nowinę.

W poniedziałek wspomnienie NMP z Góry Karmel zapraszamy na Eucharystię do Jaczowa. Będzie można przyjąć Szkaplerz NMP.

Przygotowujemy się do Spotkania Kultur w Jerzmanowej. Będziemy gościli wiele zespołów z różnych zakątków świata. Gościmy także Siostrę Reginę “Mamę Wielu Dzieci” i  adoptowane dziecko z Senegalu.

Dzisiaj  Schola z Głogowa przebywa w naszej parafii , aby modlić się za Honoratę, która potrzebuje specjalistycznego leczenia za granicą. Zespół chce nagrać płytę z kolędami i zdobywać środki na pomoc dla Honoraty. W naszej parafii chcemy wspomóc to dzieło.