INFORMACJE TYGODNIOWE – 18 marca 2018

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania 125 Jaczowskiej Drużyny Harcerzy “Husaria”.

Dziękuję ministrantom naszej parafii za godne reprezentowanie nas na rozgrywkach Diecezjalnej Ligii Ministranckiej 2018.

Dziękuję za uczestnictwo w tegorocznych rekolekcjach parafialnych prowadzonych przez liderów ARMII DZIECI.

Dziękuję za nabywanie świec Caritas na wielkanocny stół, oraz składanie jałmużny wielkopostnej w formie płyty CD z przeznaczeniem na pomoc w Senegalu i budowie Domu dla bezdomnych zw Zielonej Górze.

Poniedziałek uroczystość św. Józefa patrona dobrej śmierci – różaniec o godz 17.30. W piątek Apostolstwo Dobrej Śmierci prowadzi modlitwę o godz.17.00.

Bardzo proszę o włączenie się w przygotowania dzieła Niedzieli Palmowej – tradycyjnie już przygotowujemy palmy, które rozprowadzane będą w przyszłą niedzielę jako wsparcie koloni dla dzieci  W tym roku palmy, którymi dekorujemy nasze posesje, będą nagradzane (regulamin strona GCK Jerzmanowa). Nasze stoiska to prawdziwa radość dla oczu i podniebienia, świętujmy polskie tradycje!

Chorych odwiedzę w środę od godzin porannych w Jerzmanowej i w piątek w Jaczowie.

Dzieci zapraszamy w czwartek o godz. 17.00 na strojenie palm wielkanocnych w Jerzmanowej i Jaczowie.

Modlitewny wieczór młodych w Głogowie 24 marca (sobota). Zapraszam kandydatów do bierzmowania i proszę rodziców dowiezienie młodych do kościoła pw. Św. Mikołaja. Rozpoczęcie o godz 17.00 do 20.00.

W sobotę o godz. 18..00 w Jaczowie rozpoczynamy dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego

Wesprzyjmy swoim głosem Zespół Jaczowiacy. Wystarczy wysłać SMS na numer 72280 o treści : RW Kapela Jaczowiacy. RADIO WROCŁAW – NAGRODA TO NAGRANIE PROFESJONALNEJ PŁYTY !!!

Program III Jarmarku wielkanocnego podany na plakacie. Wielką atrakcją będzie koncert znanego artysty Joszki Brody o godz. 13.00.