Kolędnicy misyjni dziękują za otwarte domy i gorące serca

06 stycznia 2018 r., sobota – zapraszamy kolędników misyjnych i dzieci z koła misyjnego oraz ich rodziny na Mszę św. o godzinie 11:30 w Jaczowie.

W to patronalne święto misji chcemy modlić się za tych, którzy wspierają dzieło małych misjonarzy w naszej szkole i w parafii.

Gorąco zapraszamy ponadto do odwiedzenia inscenizacyjnej szopki w kościele przy klasztorze u ojców Franciszkanów we Wschowie oraz żywej na dziedzińcu klasztoru. Wyjazd rodzinny własnymi samochodami w sobotę 13 stycznia 2018 roku. Zabieramy ze sobą również inne dzieci z koła misyjnego. Wspólny wyjazd dla chętnych o godzinie 9:30 spod kościoła. Możemy spotkać się na miejscu. Proszę o sms z informacją, ile osób pojedzie, żeby zarezerwować dla nas miejsce spotkania.

tel. 500 032 801

W niedzielę 07 stycznia zachęcamy dzieci muzykujące do przygotowania na swoich instrumentach jednej zwrotki ulubionej kolędy i do udziału we wspólnym kolędowaniu w niedzielę 07 stycznia na Mszy św. o godzinie 11:30.

 Serdecznie dziękuję za wszelką okazaną gotowość do wsparcia i za pomoc.

Katarzyna Mońka