INFORMACJE TYGODNIOWE – 3.12.2017

Dzisiaj I Niedziela Adwentu – Marana tha ; aram. Przyjdź, Panie Jezu !  Oczekiwanie roratnie na Święta Bożego Narodzenia – wtorek i środa /Jerzmanowa/, czwartek i piątek/Jaczów/ godzina 7.15. Zapraszamy dzieci i młodzież na poranne roraty, a po mszy rogaliki i kakao. Dziękujemy rodzicom, którzy chcą się włączyć w przygotowanie porannego poczęstunku dla dzieci.

Zapraszamy wszystkie dzieci komunijne w Jerzmanowej 6 grudnia i w Jaczowie 7 grudnia, w czasie rorat będzie kręcony film.

Tegoroczne rekolekcje adwentowe w dniach  15 – 17 grudnia poprowadzi O. Andrzej Drozd, Dominikanin z Poznania. Duszpasterz Młodzieży, Dyrektor Dominikańskiego Ośrodka Informacji o Sektach i Nowych Ruchach Religijnych.

Dzisiaj błogosławimy opłatki na stół wigilijny, a także świece – wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Świece można nabywać  w cenie małe 6 zł. duże 13 zł. Datki z opłatków przeznaczone na fundusz remontowy. Opłatki będą roznoszone przez oddelegowane osoby z naszej parafii.

W piątek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Godzina łaski dla całego świata. Msza św. w Jaczowie o godz 12.00.

W sobotę 9 grudnia wyjazd kandydatów do bierzmowania na Wieczór Młodych w Grodowcu. Autokar będzie podstawiony o godz 17.30 w Jaczowie i o godz. 17.45 w Jerzmanowej.

Msza św. adwentowa w Potoczku odbędzie się 10 grudnia o godz. 15.00.

Dzisiaj w przeddzień wspomnienia św. Barbary modlimy się za wszystkich górników z naszej parafii.