INFORMACJE TYGODNIOWE – 27 sierpnia 2017

Dziękujemy Gminnemu Centrum Kultury za organizację wyjazdu na  XV FESTIWAL “Muzyka w Raju”.

Przygotowujemy wyprawkę do szkoły dla dzieci z naszej parafii – “Z uśmiechem do szkoły”. Serdecznie dziękujemy rodzinom , które już wspomogły to dzieło.

Zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi pierwszopiątkowej, i z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Piątek 1 września w Jerzmanowej od godz 17.30, w Jaczowie od godz. 18.30.

Bezpośrednio przed spowiedzią, o godzinie 17:30, w sali św. Floriana rozpoczynamy próbę śpiewu przygotowującą do Mszy św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci, w tym także dzieci gotowe do czytań podczas Mszy.

W sobotę 2 września odbędą się dożynki gminne w Potoczku. Zapraszam na Mszę św. dziękczynną o godz. 14.00.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i Msza św. inaugurująca rok szkolny 2017/2018 w poniedziałek 4 września.

Zachęcam do nabywania prasy katolickiej w której znajdziemy wiele informacji z naszej diecezji.

Bardzo prosimy o wsparcie odbudowy katedry diecezji zielonogórsko – gorzowskiej przez nabywanie specjalnie przygotowanych cegiełek. Niektóre są w dużych nominałach,  można je podzielić na kilka rodzin. Dziękujemy za wsparcie tego dzieła.

Pielgrzymka do Grodowca 9 września (sobota). Wyjście z Jaczowa o godz.6.00, a z Jerzmanowej o godz. 7.00.