INFORMACJE TYGODNIOWE – 28maja 2017

Dziękuję wszystkim za radość spotkania jubileuszowego w Jerzmanowej – polecam Was wszystkich w modlitwie. Za tydzień o godz. 11.30 będę sprawował Eucharystię dziękczynną za wspólnotę dzielenia i ofiarność.

Dzisiaj w dzień Wniebowstąpienia Pańskiego Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w Jaczowie.

Zapraszam do czytania Słowa Bożego dzisiaj w Głogowie od godz.15.00 do 16.00 – przy Ratuszu.

Spotkanie z rodzicami w sprawie kolonii we wtorek o godz. 17.30 w Jaczowie.

Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania w najbliższą niedzielę o godz.17.00.

W środę zakończenie “majówki” w Jerzmanowej – śpiewa chór Hosanna. W Jaczowie – chór Magnificat z Głogowa. W Ruszowicach – Msza św. o godz. 19.00 połączona z modlitwą loretańską.

PIĄTEK – pierwszy piątek miesiąca – spowiedź w Jaczowie – przed Mszą św.

Zapraszamy dzieci do wyjazdu na Dzień Dziecka do Rokitna w najbliższą sobotę o godz 8.00.